info@resinjam.com

09131114673

03132675118

چسب اسلایم

ساخت انواع اسلایم

قدمت چسب اسلایم به اوایل قرن بیستم که از پلیمرهای مصنوعی ساخته شده بود برمی گردد. در طول سال 1920، برنده جایزه نوبل هرمان استادینگر، زمینه را برای درک مدرن ما از علم پلیمر آماده کرد. او پیشنهاد یک مدل مولکولی جدید برای پلیمرها از رشته های طولانی مولکول های زنجیره ای مانند را ارائه داد. در سال 1928، مدل های خود را با علامت گذاری خاص به تایید رساند. این دانشمند این نوع از لاستیک طبیعی را با استفاده از تکنیک های اشعه ایکس مطالعه قرار داد. در سال 1930، مدل استادینگر به طور گسترده ای پذیرفته شد و توسعه گسترده ای از پلیمرهای مصنوعی به صورت جدی آغاز شد. تولید کنندگان مواد پلیمری در این سال شروع به فروش چسب اسلایم جهت مواد بازی کردند.

چسب اسلایم ماده مخصوص بازی، متشکل از یک پلیمر کراس لینک است. اغلب چسب های اسلایم دارای بوی ناخوشایند، رنگ سبز، سرد و لزج به لمس است ولیکن در مورد چسب اسلایم رزین جام تمامی این موارد با بررسی های فنی و سال ها تجربه در زمینه انواع کوپلیمروینیل استات و هموپلیمر وینیل استات و چسب چوب، مرتفع گردیده است.

از نظر علمی، این ماده به عنوان یک سیال غیر نیوتنی است. این چسب مایع رقیقی است که دارای ویسکوزیته متغیر می باشد.

شرکت صنایع ایجاد رزین جام هم اکنون خط تولید پیشرفته چسب اسلایم را راه اندازی کرده است که با استفاده از بهترین آزمایشات و مراکز دانشگاهی ایران مکانیزه شده و در خدمت شما هم میهنان عزیز می باشد.

این محصول با توجه به نیاز و سفارش مشتری در دبه های 20 کیلوگرمی و بشکه های 200 کیلوگرمی قابل بسته بندی می باشد.

این محصول به مدت یک سال در دمای بین 5 تا 45 درجه سانتی گراد قابل نگهداری است. رزین باید در برابر یخ زدگی و تابش مستقیم نور آفتاب محافظت شود. همچنین در صورت باز کردن درب بشکه از بسته شدن کامل درب اطمینان حاصل فرمایید.